Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” SA
BIP |

FIRMA

Oferty pracy

Oferta Pracy - Specjalista ds. Handlu

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. są wiodącym w Polsce i znaczącym w Europie
producentem koksu odlewniczego.

Spółka jest przedsiębiorstwem branży węglowo-koksowej, przemysłu tradycyjnego  dla regionu, dzięki któremu powstało i rozwinęło się miasto, uzyskując znaczenie w skali nie tylko regionu, ale i Europy.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLU

Główne zadania na stanowisku:

·         pozyskiwanie klientów na oferowane przez firmę produkty oraz rozwój rynków w Europie

·         bieżąca obsługa klientów Spółki

·         zapewnienie odpowiedniej komunikacji z klientem w zakresie realizowanych zamówień

·         nadzór nad procesami sprzedażowymi krajowymi i eksportowymi zgodnie z procedurami firmy

·         przygotowywanie analiz rynkowych

·         przygotowanie i weryfikacja dokumentów handlowych

·         planowanie i koordynacja transportu międzynarodowego

·         budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami poprzez codzienny kontakt

·         współpraca z działem produkcji, spedycji.

Nasze oczekiwania:

·         wykształcenie wyższe

·         wiedza w zakresie handlu międzynarodowego

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

·         umiejętność analizy prognoz sprzedażowych i podejmowania decyzji w tym zakresie

·         umiejętność organizacji pracy własnej

·         umiejętność analitycznego myślenia, wyszukiwania i selekcjonowania informacji

·         umiejętność obsługi komputera

·         prawo jazdy kat. B

·         zdolności interpersonalne

·         umiejętność pracy w zespole

·         dyspozycyjność.

               Szczegóły w załączniku poniżej. Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

Do góry

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”  prosimy przesyłać na adres: Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A., ul. Karkonoska 9,   58 -305 Wałbrzych lub  e-mail: sekretariat@remove-this.wzkvictoria.pl, z dopiskiem: oferta pracy – SPECJALISTA DS. HANDLU

       Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy - Specjalista ds. Rachunkowości

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A.
poszukują pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Rachunkowości

Od kandydatów oczekujemy:

ü  wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość),

ü  doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (3 lata),

ü  znajomości podatku VAT i CIT, oraz ustawy o rachunkowości,

ü  znajomości programu MS Office (w szczególności MS  Excel oraz MS Word),

ü  doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP (znajomość systemu AX 2009, AX 365 będzie dodatkowym autem),

ü  umiejętności pracy w zespole,

ü  samodzielności, dobrej organizacji pracy, dokładności i odpowiedzialności,

   gotowości do pracy w Wałbrzychu

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”  prosimy przesyłać na adres: Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A., ul. Karkonoska 9,   58 -305 Wałbrzych lub  e-mail: sekretariat@remove-this.wzkvictoria.pl, z dopiskiem: oferta pracy – SPECJALISTA DS. RACHUNKOWOŚCI