Sponsoring

Za nami Festiwal Młodzieży "Light for life"

21 września, w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin odbyła się kolejna edycja Festiwalu Młodzieży "Light for Life".

W tym roku spotkanie odbyło się pod hasłem "weź Słowo, podaj dalej".

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Jasiek Mela, ks. Łukasz Bankowski, Patrycja Hurlak, s. Anna Bałchan, Andrzej 'Kogut' Sowa oraz s. Wirginia Mielcarek.

Dodatkowo w ramach spotkania odbyły się dwa koncerty: wystąpił Arkadio oraz zespół TGD.

Cieszymy się, że jako Koksownia mogliśmy sponsorować to wydarzenie, mając wpływ na rzeczywistość :)

Od 13-15 września rozgrywany był na kortach tenisowych w Szczawnie-Zdroju VI Ogólnopolski Turniej Tenisa na Wózkach.

W imprezie udział wzięło szesnastu zawodników z dziesięciu klubów z całej Polski.

Korty w Szczawnie cyklicznie o tej porze roku przyjmują zawodników na wózkach, którzy udowadniają, że można pokonywać własne słabości, a do tego robiąc to w wielkim stylu. Wygrał Pan Ryszard z Zielonej Góry. Odebrał Puchar oraz gratulacje.

WZK Victoria S.A. kolejny już rok z rzędu została Sponsorem tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przekazanie wspaniałych emocji podczas rozgrywek.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnosprawnych "Aktywni" zachęca osoby zainteresowane grą lub rozpoczęciem treningów do kontaktu.

tel. 781-171-128

Silesia Beach Soccer brązowym medalistą Mistrzostw Polski 2019

Zespół ze Zgierza, Silesia Beach Soccer pod sponsoringiem strategicznym WZK Victoria S.A. wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w Kołobrzegu.

To jedyna drużyna w historii rozgrywek, która zdobyła medal awansując do turnieju finałowego z 8 miejsca.

Medal to jednak nie wszystko. Zespół uzyskał prawo do reprezentowania Polski na Euro Winners Cup 2020 (Liga Mistrzów beach soccera).

Całej drużynie gratulujemy wspaniałego sukcesu. I gramy dalej :)

Patrycja Piotrowska na 3 miejscu podium w Mistrzostwach Polski.

Sponsorowana przez WZK Victoria S.A. - Patrycja Piotrowska zdobyła 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim, które odbywały się 19-21 lipca w Mrągowie.

W Elicie Kobiet prowadzi Maja Włoszczowska, ale Patrycja uplasowała się aż na 10 miejscu, co wróży doskonałą przyszłość przed tą młodą zawodniczką.